Kariyer Politikamız

EN Gümrük planlanmış hedeflerine ulaşmada en büyük gücünü kurum değerlerini benimsemiş ve tüm performansıyla bu hedefleri yakalamayı amaçlayan çalışanlarından alır. İnsan kaynaklarının söz konusu hedefler doğrultusunda etkin, verimli ve kurum olmanın getirdiği sinerjiden yararlanacak şekilde yönetilmesi büyük önem taşır.

EN Gümrük insan kaynakları yönetimi, şirketin gelecek nesillerini, gelecekteki iş liderlerini yetiştirmek amacıyla kurum bütününde koordine edilen, bütünsel ve sistematik uygulamalardan oluşur.

İnsan yönetimi uygulamalarında, birey; bilgi, yetkinlik, deneyim, bireysel performans boyutları ve kişisel özellikleri ile bütünsel olarak ele alınır.

EN Gümrük, kurum gelişiminin sürekli öğrenme ve bilgilenmeyle sağlanabileceğine inanmıştır. Çalışanların kendi uzmanlık alanları içinde tam olarak bilgilendirilmeleri ve bu bilgiyi kullanarak kendilerini ve işlerini geliştirmeleri amacıyla herkese gerekli olanakları eşit ölçüde sunmayı sorumluluk olarak benimsemiştir.

Eğer siz de EN Gümrük ailesine katılmak istiyorsanız Başvuru Formu linkindeki dokümanımızı doldurup [email protected] adresine gönderiniz.