Hizmetlerimiz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
25+ Yıllık Deneyim

İş Sürecimiz Neleri İçeriyor?

En Gümrük hizmetleri, siparişin kesinleşmesinden nihai kurum ya da kuruluşa ulaşana kadar oluşan tüm lojistik süreçleri kapsamaktadır.

İzmir, ESBAŞ (Ege Serbest Bölgesi), İstanbul, Gemlik, Denizli, Mersin ve Antalya bölgelerinde gerçekleşen gümrük müşavirliği ve tüm lojistik iş süreçlerini müşteri temsilcileri ile organize etmektedir. Hizmet alıcılarını doğru planlanmış ve etkin lojistik çözümler ile buluşturmaktadır.

Gümrük Müşavirliği

En Gümrük; 4458 sayılı Gümrük kanunu ve bağlı kanun ve uygulamalar ışığında aşağıdaki hizmetleri özen ve titizlikle hizmet alıcılarına sunmaktadır.

Danışmanlık ve Denetim Hizmetleri

En Gümrük Müşavirliği; hizmet alıcılarına dış ticaret ve ulusal & uluslararası gümrük mevzuatı ve uygulamaları kapsamında danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Değişen mevzuat kalemleri gümrük müşavi...

Eğitim Hizmetleri

En Gümrük; işletmelerin gümrük ve dış ticaret işlem süreçlerinin güncel mevzuata uygun, doğru ve etkin bir şekilde yönetilmesi ve gerekli prosedürlerin, bilgi ve belgelerin uygunluğunun sağlanması kon...

Özel Projeler

En Gümrük; lojistik, depolama, taşıma, belgelendirme, ithalat ve ihracat işlemlerinde iyi tasarlanmış iş süreçleri ile proje bazlı hizmetler sunmaktadır.

Kaydır

Açık izninizin olmadığı hiçbir bilginiz toplanmamaktadır.

Firma Tanıtım Formu
Firma Bilgileri
İthalat Bilgileri
İhracat Bilgileri